KILKA SŁÓW O MNIE

Przygoda Patrycji ze sztuką wizażu rozpoczęła się w chwili wykonywania makijażu dla przyjemności wśród rodziny i przyjaciół, którzy byli zachwyceni efektami pracy. Wtedy to pasjonujące zajęcie stało się nie tylko całym sensem życia, ale też sposobem na nie gdyż ważne dla niej jest by wydobywać z kobiet to, co mają w sobie najpiękniejsze.

Dokonawszy kurs makijażu w School of Makeup Artistry w Galway, wstąpiła do zespołu drogerii Matt O'FLAHERTY. To ostatecznie utorowało drogę do jej szkolenia z firmą Smashbox w Dublinie. Pracując dla drogerii Matt O'Flaherty ukończyła również kurs profesjonalnego wizażu w LA College of Creative Arts w Dublinie, który cieszy się międzynarodowym uznaniem. W szkole zdobyła fachową wiedzę i umiejętności praktyczne z dziedziny makijażu zarówno korekcyjno-upiększającego, jak i artystycznego.

Od tamtej pory Patrycja zyskała reputację make-up maestro, używając jej magii w celu zwiększenia poczucia własnej wartości kobiet z wykwalifikowanym pociągnięciem pędzla i jej wyjątkowym wyczuciem zabawy i entuzjazmu.

Miała zaszczyt uczestniczyć w pokazie mody Vodafone DIT Fashion show 2012/2013 w Dublinie przy charakteryzacji grupy tanecznej. Pokaz ten jest największym pokazem mody w Irlandii prowadzonym przez studentów uczelni Dublin Institute of Technology. Do jej osiągnięć należy również przeprowadzenie seminarium wizażu dla marki Shiseido, jak również publikowanie makijażowych cykli tutoriali dla drogerii Matt O 'Flaherty w Galway. Patrycja pracuje prężnie przy licznych sesjach zdjęciowych prowadzonych przez utalentowanych i namiętnych artystów zarówno fotografii jak i fryzjerstwa. W połączeniu mogą zaoferować Państwu wyjątkowo piękny obraz siebie zrobiony w odpowiednim czasie.

Patrycja Rusiecka aka PRmakeup oferuje profesjonalne doradztwo w ​​sprawie stosowania produktów do makijażu, a także odpowiedni dobór kosmetyków w zależności od indywidualnej potrzeby klienta skóry i stylu.

PRmakeup jest również dystrybutorem profesjonalnych produktów do makijażu, Crownbrush, które są polecane przez renomowanych artystów wizażu, a także jedyne w Galway.

PRmakeup sprawi, by każde życzenie spełniło się począwszy od makijażu dziennego, wieczorowego, ślubnego, poprzez indywidualne lub grupowe lekcje makijażu, aż po wieczory panieńskie czy też umilenie zwykłego dnia.

PRmakeup. Adoruj rytuał aplikacji makijażu.

                        Nie zwlekaj, zarezerwuj termin już dziś.

DOKONAJ REZERWACJI ONLINE WIĘCEJ
Twoje zapytanie zostało
poprawnie wysłane.
Niebawem skontaktujemy się z Tobą drogą telefoniczną bądź
mailowo.
Po wysłaniu zapytania, otrzymasz odpowiedź zwrotną, czy proponowany przez Ciebie termin jest jeszcze wolny.
FACEBOOK DOŁĄCZ DO NAS